B82464A2154K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B82464A2154K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150UH 670MA 830 MOHM
lomakkeissa: B82464A2154K.pdf
  • Viesti
B82464A2154K: n tekniset tiedot
Osa numero B82464A2154K Valmistaja EPCOS
Kuvaus FIXED IND 150UH 670MA 830 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5179 pcs Tietolomake B82464A2154K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
suojaus Unshielded Sarja B82464A2
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet B82464A2154K000 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 150µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 150µH Unshielded Wirewound Inductor 670mA 830 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 830 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 670mA Nykyinen - värikylläisyys 820mA