CSR8-295-01
Essentra ComponentsEssentra Components
CSR8-295-01 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSR8-295-01
Valmistaja / merkki: Essentra Components
Tuotteen Kuvaus SPACER TUBULAR GEN PURP 0.295"
lomakkeissa: CSR8-295-01.pdf
  • Viesti
CSR8-295-01: n tekniset tiedot
Osa numero CSR8-295-01 Valmistaja Essentra Components
Kuvaus SPACER TUBULAR GEN PURP 0.295" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 234195 pcs Tietolomake CSR8-295-01.pdf
Leveys - Käyttö General Purpose
Tyyppi Spacer Muoto Tubular
Sarja CSR Muut nimet 21060073
CSR8-295-01-ND
CSR829501
RPC3033
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable materiaali Nylon
Pituus 0.295" (7.49mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 0.295" (7.49mm) ominaisuudet -
Halkaisija - Ulkopuolella 0.436" (11.07mm) Halkaisija - Inside -
Yksityiskohtainen kuvaus Component Spacer General Purpose Tubular 0.295" (7.49mm) Natural Väri Natural