CSR6-787-01
Essentra ComponentsEssentra Components
CSR6-787-01 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSR6-787-01
Valmistaja / merkki: Essentra Components
Tuotteen Kuvaus SPACER TUBULAR GEN PURP 0.787"
lomakkeissa: CSR6-787-01.pdf
  • Viesti
CSR6-787-01: n tekniset tiedot
Osa numero CSR6-787-01 Valmistaja Essentra Components
Kuvaus SPACER TUBULAR GEN PURP 0.787" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 258675 pcs Tietolomake CSR6-787-01.pdf
Leveys - Käyttö General Purpose
Tyyppi Spacer Muoto Tubular
Sarja CSR Muut nimet 21060071
CSR6-787-01-ND
CSR678701
RPC2175
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable materiaali Nylon
Pituus 0.787" (20.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 0.787" (20.00mm) ominaisuudet -
Halkaisija - Ulkopuolella 0.394" (10.01mm) Halkaisija - Inside -
Yksityiskohtainen kuvaus Component Spacer General Purpose Tubular 0.787" (20.00mm) Natural Väri Natural