CSR6-591-01
Essentra ComponentsEssentra Components
CSR6-591-01 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSR6-591-01
Valmistaja / merkki: Essentra Components
Tuotteen Kuvaus SPACER TUBULAR GEN PURP 0.591"
lomakkeissa: CSR6-591-01.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
CSR6-591-01: n tekniset tiedot
Osa numero CSR6-591-01 Valmistaja Essentra Components
Kuvaus SPACER TUBULAR GEN PURP 0.591" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 235292 pcs Tietolomake CSR6-591-01.pdf
Leveys - Käyttö General Purpose
Tyyppi Spacer Muoto Tubular
Sarja CSR Muut nimet 21060070
CSR6-591-01-ND
CSR659101
RPC3690
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable materiaali Nylon
Pituus 0.591" (15.01mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 0.591" (15.00mm) ominaisuudet -
Halkaisija - Ulkopuolella 0.394" (10.01mm) Halkaisija - Inside -
Yksityiskohtainen kuvaus Component Spacer General Purpose Tubular 0.591" (15.00mm) Natural Väri Natural