EADCT056BA2
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EADCT056BA2
Valmistaja / merkki: Everlight Electronics
Tuotteen Kuvaus THRU-HOLE 7-SEGMENT BLU
lomakkeissa: EADCT056BA2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
39 pcs
  • Viesti
EADCT056BA2: n tekniset tiedot
Osa numero EADCT056BA2 Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus THRU-HOLE 7-SEGMENT BLU Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 64649 pcs Tietolomake EADCT056BA2.pdf
Aallonpituus - Peak 468nm Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 3.3V
Koko / Dimension 0.748" H x 1.484" W x 0.315" D (19.00mm x 37.70mm x 8.00mm) Sarja -
Tehonkulutus (Max) 110mW Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 12-DIP (0.600", 15.24mm) Muut nimet D104000195
Merkkien määrä 3 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating 17.6mcd Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
näytön tyyppi 7-Segment Numero / Alpha Koko 0.56" (14.22mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Character LED Display Module Blue 7-Segment 3 Character Common Anode 3.3V 20mA 0.748" H x 1.484" W x 0.315" D (19.00mm x 37.70mm x 8.00mm) 12-DIP (0.600", 15.24mm) Nykyinen - Testi 20mA