EADCT056GA2
Tuote-esittely
Osa numero: EADCT056GA2
Valmistaja / merkki: Everlight Electronics
Tuotteen Kuvaus THRU-HOLE 7-SEGMENT GRN
lomakkeissa: EADCT056GA2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
39 pcs
  • Viesti
EADCT056GA2: n tekniset tiedot
Osa numero EADCT056GA2 Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus THRU-HOLE 7-SEGMENT GRN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 77077 pcs Tietolomake EADCT056GA2.pdf
Aallonpituus - Peak 575nm Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2V
Koko / Dimension 0.748" H x 1.484" W x 0.315" D (19.00mm x 37.70mm x 8.00mm) Sarja -
Tehonkulutus (Max) 60mW Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 12-DIP (0.600", 15.24mm) Merkkien määrä 3
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 6.4mcd
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant näytön tyyppi 7-Segment
Numero / Alpha Koko 0.56" (14.22mm) Yksityiskohtainen kuvaus Character LED Display Module Yellow-Green 7-Segment 3 Character Common Anode 2V 20mA 0.748" H x 1.484" W x 0.315" D (19.00mm x 37.70mm x 8.00mm) 12-DIP (0.600", 15.24mm)
Nykyinen - Testi 20mA yhteinen Pin Common Anode