EADDM070RA1
Tuote-esittely
Osa numero: EADDM070RA1
Valmistaja / merkki: Everlight Electronics
Tuotteen Kuvaus LED DOT MATRIX RED 5X7 0.5" CRA
lomakkeissa: EADDM070RA1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
84 pcs
  • Viesti
EADDM070RA1: n tekniset tiedot
Osa numero EADDM070RA1 Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus LED DOT MATRIX RED 5X7 0.5" CRA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 63589 pcs Tietolomake EADDM070RA1.pdf
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2V Koko / Dimension 0.50" L x 0.70" W x 0.24" H (12.70mm x 17.70mm x 6.10mm)
Sarja - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating 17.6mcd Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sisäinen Liitäntä Common Anode Row, Common Cathode Column liitäntä -
Yksityiskohtainen kuvaus Dot Matrix Display Module 5 x 7 Common Anode Row, Common Cathode Column Red 2V 0.50" L x 0.70" W x 0.24" H (12.70mm x 17.70mm x 6.10mm) kokoonpano 5 x 7