EAST16083BA0
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
EAST16083BA0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EAST16083BA0
Valmistaja / merkki: Everlight Electronics
Tuotteen Kuvaus LED BLUE CLEAR 2SMD
lomakkeissa: EAST16083BA0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
EAST16083BA0: n tekniset tiedot
Osa numero EAST16083BA0 Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus LED BLUE CLEAR 2SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 231964 pcs Tietolomake EAST16083BA0.pdf
Aallonpituus - Peak 468nm Aallonpituus - Dominant -
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2.95V Katselukulma 120°
Toimittaja Device Package 2-SMD Koko / Dimension 1.60mm L x 0.80mm W
Sarja - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet 1080-1563-1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Millicandela Rating - Objektiivin läpinäkyvyys Clear
Lens Style / Koko Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm linssin väri Colorless
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus (Max) 0.40mm
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Blue LED Indication - Discrete 2.95V 0603 (1608 Metric)
Nykyinen - Testi 5mA kokoonpano Standard