EAST16083BA1
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EAST16083BA1
Valmistaja / merkki: Everlight Electronics
Tuotteen Kuvaus LED BLUE CLEAR 2SMD
lomakkeissa: EAST16083BA1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
9000 pcs
  • Viesti
EAST16083BA1: n tekniset tiedot
Osa numero EAST16083BA1 Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus LED BLUE CLEAR 2SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1726979 pcs Tietolomake EAST16083BA1.pdf
Aallonpituus - Peak 468nm Aallonpituus - Dominant 470nm
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 3V Katselukulma 120°
Toimittaja Device Package 2-SMD Koko / Dimension 1.60mm L x 0.80mm W
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Rating 20mcd
Objektiivin läpinäkyvyys Clear Lens Style / Koko Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm
linssin väri Colorless Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus (Max) 0.40mm ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Blue 470nm LED Indication - Discrete 3V 0603 (1608 Metric) Nykyinen - Testi 5mA