EAST16083GA3
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
EAST16083GA3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EAST16083GA3
Valmistaja / merkki: Everlight Electronics
Tuotteen Kuvaus LED GREEN CLEAR 2SMD
lomakkeissa: EAST16083GA3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
EAST16083GA3: n tekniset tiedot
Osa numero EAST16083GA3 Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus LED GREEN CLEAR 2SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 983452 pcs Tietolomake EAST16083GA3.pdf
Aallonpituus - Peak 518nm Aallonpituus - Dominant -
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2.95V Katselukulma 120°
Toimittaja Device Package 2-SMD Koko / Dimension 1.60mm L x 0.80mm W
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet 1080-1564-2
19-218/GHC-YQ1R2QY/3T
S10B013230
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Millicandela Rating - Objektiivin läpinäkyvyys Clear
Lens Style / Koko Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm linssin väri Colorless
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus (Max) 0.40mm
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Green LED Indication - Discrete 2.95V 0603 (1608 Metric)
Nykyinen - Testi 5mA kokoonpano Standard