EAST16083WA2
Tuote-esittely
Osa numero: EAST16083WA2
Valmistaja / merkki: Everlight Electronics
Tuotteen Kuvaus LED WHITE DIFFUSED 2SMD
lomakkeissa: EAST16083WA2.pdf
  • Viesti
EAST16083WA2: n tekniset tiedot
Osa numero EAST16083WA2 Valmistaja Everlight Electronics
Kuvaus LED WHITE DIFFUSED 2SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 753697 pcs Tietolomake EAST16083WA2.pdf
Aallonpituus - Peak - Aallonpituus - Dominant -
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2.8V Katselukulma 130°
Toimittaja Device Package 2-SMD Koko / Dimension 1.60mm L x 0.80mm W
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Rating 135mcd
Objektiivin läpinäkyvyys Diffused Lens Style / Koko Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm
linssin väri Yellow Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus (Max) 0.40mm ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus White LED Indication - Discrete 2.8V 0603 (1608 Metric) Nykyinen - Testi 5mA