GTCR38-601M-R10-FS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCR38-601M-R10-FS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GTCR38-601M-R10-FS
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus GDT 600V 20% 10KA T/H FAIL SHORT
lomakkeissa: 1.GTCR38-601M-R10-FS.pdf2.GTCR38-601M-R10-FS.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
GTCR38-601M-R10-FS: n tekniset tiedot
Osa numero GTCR38-601M-R10-FS Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus GDT 600V 20% 10KA T/H FAIL SHORT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33168 pcs Tietolomake 1.GTCR38-601M-R10-FS.pdf2.GTCR38-601M-R10-FS.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) 600V Toleranssi ±20%
Sarja GT Pakkaus Tray
Pakkaus / Case Radial Cylinder, 3 Lead Muut nimet RF1868-000
Napaluku 3 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fail Short Yes
Yksityiskohtainen kuvaus Gas Discharge Tube 600V 10000A (10kA) ±20% 3 Pole Through Hole