GTCS23-201M-R01-2
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
GTCS23-201M-R01-2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GTCS23-201M-R01-2
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus GDT 200V 20% 1KA SURFACE MOUNT
lomakkeissa: 1.GTCS23-201M-R01-2.pdf2.GTCS23-201M-R01-2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
4000 pcs
  • Viesti
GTCS23-201M-R01-2: n tekniset tiedot
Osa numero GTCS23-201M-R01-2 Valmistaja Littelfuse Inc.
Kuvaus GDT 200V 20% 1KA SURFACE MOUNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 260255 pcs Tietolomake 1.GTCS23-201M-R01-2.pdf2.GTCS23-201M-R01-2.pdf
Sarja GTC RoHS-tila Tape & Reel (TR)
R 25 ° C No Polarisaatio 2-SMD Cylinder Square End
Muut nimet GTCS23-201M-R01-2TR
RF2905-000
Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero GTCS23-201M-R01-2
Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) 200V Fail Short 1000A (1kA)
Laajennettu kuvaus Gas Discharge Tube 1000A (1kA) ±20% 2 Pole Surface Mount ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Kuvaus GDT 200V 20% 1KA SURFACE MOUNT Actuator Type 2