GTCR38-601M-R20
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCR38-601M-R20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GTCR38-601M-R20
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus GDT 600V 20% 20KA THROUGH HOLE
lomakkeissa: GTCR38-601M-R20.pdf
  • Viesti
GTCR38-601M-R20: n tekniset tiedot
Osa numero GTCR38-601M-R20 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus GDT 600V 20% 20KA THROUGH HOLE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18403 pcs Tietolomake GTCR38-601M-R20.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) 600V Toleranssi ±20%
Sarja GTC Pakkaus Tray
Pakkaus / Case Radial Cylinder, 3 Lead Muut nimet RF3826-000
Napaluku 3 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Impulssin purkuvirta (8 / 20μs) 20000A (20kA) Fail Short No
Yksityiskohtainen kuvaus Gas Discharge Tube 600V 20000A (20kA) ±20% 3 Pole Through Hole