V751HA40
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V751HA40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: V751HA40
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 1200V 40KA DISC 40MM
lomakkeissa: V751HA40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
180 pcs
  • Viesti
V751HA40: n tekniset tiedot
Osa numero V751HA40 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 1200V 40KA DISC 40MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4926 pcs Tietolomake V751HA40.pdf
Varistorijännite (Typ) 1.2kV Varistorin jännite (min) 1.08kV
Varistorin jännite (maksimi) 1.32kV Sarja HA
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Disc 40mm, Formed Tabs
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Bolt Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 970V Suurin AC volttia 750V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant energia 1050J
Yksityiskohtainen kuvaus 1.2kV 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 40mm, Formed Tabs Nykyinen - Surge 40kA
Kapasitanssi @ Taajuus 1800pF @ 1MHz