V751HB34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V751HB34 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: V751HB34
Valmistaja / merkki: Hamlin / Littelfuse
Tuotteen Kuvaus VARISTOR 1200V 40KA SQUARE 34MM
lomakkeissa: V751HB34.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
180 pcs
  • Viesti
V751HB34: n tekniset tiedot
Osa numero V751HB34 Valmistaja Hamlin / Littelfuse
Kuvaus VARISTOR 1200V 40KA SQUARE 34MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4234 pcs Tietolomake V751HB34.pdf
Varistorijännite (Typ) 1.2kV Varistorin jännite (min) 1.08kV
Varistorin jännite (maksimi) 1.32kV Sarja HB34
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Square 34mm, Formed Tabs
Muut nimet F5415
V751HB34-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Suurin V DC 970V
Suurin AC volttia 750V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 1050J Yksityiskohtainen kuvaus 1.2kV 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs
Nykyinen - Surge 40kA Kapasitanssi @ Taajuus 1800pF @ 1MHz