ASLD321120DNUG
Tuote-esittely
Osa numero: ASLD321120DNUG
Valmistaja / merkki: IDEC
Tuotteen Kuvaus 30MM SS 3POS SRL 12V 2NO GRN
lomakkeissa:
  • Viesti
ASLD321120DNUG: n tekniset tiedot
Osa numero ASLD321120DNUG Valmistaja IDEC
Kuvaus 30MM SS 3POS SRL 12V 2NO GRN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva