ASLD321120DNUY
Tuote-esittely
Osa numero: ASLD321120DNUY
Valmistaja / merkki: IDEC
Tuotteen Kuvaus 30MM SS 3POS SRL 12V 2NO YEL
lomakkeissa:
  • Viesti
ASLD321120DNUY: n tekniset tiedot
Osa numero ASLD321120DNUY Valmistaja IDEC
Kuvaus 30MM SS 3POS SRL 12V 2NO YEL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva