ASLD321120DNUW
Tuote-esittely
Osa numero: ASLD321120DNUW
Valmistaja / merkki: IDEC
Tuotteen Kuvaus 30MM SS 3POS SRL 12V 2NO WHT
lomakkeissa:
  • Viesti
ASLD321120DNUW: n tekniset tiedot
Osa numero ASLD321120DNUW Valmistaja IDEC
Kuvaus 30MM SS 3POS SRL 12V 2NO WHT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva