ASPHSPH24K152
JSTJST
ASPHSPH24K152 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASPHSPH24K152
Valmistaja / merkki: JST
Tuotteen Kuvaus LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 6" TIN
lomakkeissa: ASPHSPH24K152.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ASPHSPH24K152: n tekniset tiedot
Osa numero ASPHSPH24K152 Valmistaja JST
Kuvaus LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 6" TIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 212412 pcs Tietolomake ASPHSPH24K152.pdf
lankatulkki 24 AWG Sarja PH
Muut nimet 455-3082 Rivien 1
Napaluku 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Pituus 6.00" (152.40mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 6.00" (152.40mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -
Yhteydenotto Finish Tin Yhteydenotto End Socket to Socket
Väri Black
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ASPF240D3
ASPF240D3
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 3A 24-280V
Varastossa: 5822 pcs
ladata: ASPF240D3.pdf
RFQ
ASPBSS
ASPBSS
valmistajat: Hoffmann
Kuvaus: HOLE SEAL FOR 30.5MM PB
Varastossa: 2551 pcs
ladata: ASPBSS.pdf
RFQ
ASPBG
ASPBG
valmistajat: Hoffmann
Kuvaus: HOLE SEAL FOR 22.5MM PB
ladata: ASPBG.pdf
ASPBGSS
ASPBGSS