ASPHSPH24K51
JSTJST
ASPHSPH24K51 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASPHSPH24K51
Valmistaja / merkki: JST
Tuotteen Kuvaus LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 2" TIN
lomakkeissa: ASPHSPH24K51.pdf
  • Viesti
ASPHSPH24K51: n tekniset tiedot
Osa numero ASPHSPH24K51 Valmistaja JST
Kuvaus LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 2" TIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 223995 pcs Tietolomake ASPHSPH24K51.pdf
lankatulkki 24 AWG Sarja PH
Muut nimet 455-3081 Rivien 1
Napaluku 1 Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Pituus 2.00" (50.80mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -
Liittyvät tuotteet
ASPI-0309
ASPI-0309
valmistajat: Abracon Corporation
Kuvaus: FIXED INDUCTOR
Varastossa: 4154 pcs
ladata: ASPI-0309.pdf
RFQ
ASPBSS
ASPBSS
valmistajat: Hoffmann
Kuvaus: HOLE SEAL FOR 30.5MM PB