ASPHSPH24K305
JSTJST
ASPHSPH24K305 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASPHSPH24K305
Valmistaja / merkki: JST
Tuotteen Kuvaus LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 12" TIN
lomakkeissa: ASPHSPH24K305.pdf
  • Viesti
ASPHSPH24K305: n tekniset tiedot
Osa numero ASPHSPH24K305 Valmistaja JST
Kuvaus LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 12" TIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 215313 pcs Tietolomake ASPHSPH24K305.pdf
lankatulkki 24 AWG Sarja PH
Muut nimet 455-3083 Rivien 1
Napaluku 1 Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Pituus 12.0" (304.8mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -
Liittyvät tuotteet
ASPBLG
ASPBLG
valmistajat: Hoffmann
Kuvaus: HOLE SEAL FOR 30.5MM PB