ASPSISPSI16K152
JSTJST
JST
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASPSISPSI16K152
Valmistaja / merkki: JST
Tuotteen Kuvaus JUMPER SPSI-41T-M1.1 X2 6"
lomakkeissa: ASPSISPSI16K152.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
ASPSISPSI16K152: n tekniset tiedot
Osa numero ASPSISPSI16K152 Valmistaja JST
Kuvaus JUMPER SPSI-41T-M1.1 X2 6" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 164719 pcs Tietolomake ASPSISPSI16K152.pdf
lankatulkki 16 AWG Sarja PSI
Rivien 1 Napaluku 1
Pituus 6.00" (152.40mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 16 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 6.00" (152.40mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -