ASPSISPSM16K305
Tuote-esittely
Osa numero: ASPSISPSM16K305
Valmistaja / merkki: JST
lomakkeissa: ASPSISPSM16K305.pdf
  • Viesti
ASPSISPSM16K305: n tekniset tiedot
Osa numero ASPSISPSM16K305 Valmistaja JST
Saatavana oleva määrä 162512 pcs Tietolomake ASPSISPSM16K305.pdf
lankatulkki 16 AWG Sarja PSI
Rivien 1 Napaluku 1
Pituus 12.0" (304.8mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 16 AWG Jumper Lead Pin to Socket Tin 12.0" (304.8mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -