ASPSISPSI16K51
Tuote-esittely
Osa numero: ASPSISPSI16K51
Valmistaja / merkki: JST
Tuotteen Kuvaus JUMPER SPSI-41T-M1.1 X2 2"
lomakkeissa: ASPSISPSI16K51.pdf
  • Viesti
ASPSISPSI16K51: n tekniset tiedot
Osa numero ASPSISPSI16K51 Valmistaja JST
Kuvaus JUMPER SPSI-41T-M1.1 X2 2" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 184303 pcs Tietolomake ASPSISPSI16K51.pdf
lankatulkki 16 AWG Sarja PSI
Rivien 1 Napaluku 1
Pituus 2.00" (50.80mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 16 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -