ASRSFSRSF20K152B
JSTJST
ASRSFSRSF20K152B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASRSFSRSF20K152B
Valmistaja / merkki: JST
Tuotteen Kuvaus JUMPER SRSF-21T-250A X2 6"
lomakkeissa: 1.ASRSFSRSF20K152B.pdf2.ASRSFSRSF20K152B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ASRSFSRSF20K152B: n tekniset tiedot
Osa numero ASRSFSRSF20K152B Valmistaja JST
Kuvaus JUMPER SRSF-21T-250A X2 6" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 132360 pcs Tietolomake 1.ASRSFSRSF20K152B.pdf2.ASRSFSRSF20K152B.pdf
lankatulkki 20 AWG Sarja -
Muut nimet 455-3210 Rivien 1
Napaluku 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Pituus 6.00" (152.40mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 6.00" (152.40mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -