ASRSFSRSF20K305B
JSTJST
ASRSFSRSF20K305B Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASRSFSRSF20K305B
Valmistaja / merkki: JST
Tuotteen Kuvaus JUMPER SRSF-21T-250A X2 12"
lomakkeissa: 1.ASRSFSRSF20K305B.pdf2.ASRSFSRSF20K305B.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ASRSFSRSF20K305B: n tekniset tiedot
Osa numero ASRSFSRSF20K305B Valmistaja JST
Kuvaus JUMPER SRSF-21T-250A X2 12" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 123390 pcs Tietolomake 1.ASRSFSRSF20K305B.pdf2.ASRSFSRSF20K305B.pdf
lankatulkki 20 AWG Sarja -
Muut nimet 455-3211 Rivien 1
Napaluku 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Pituus 12.0" (304.8mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -