KSW30B-0100
Jonard ToolsJonard Tools
KSW30B-0100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KSW30B-0100
Valmistaja / merkki: Jonard Tools
Tuotteen Kuvaus WIRE WW 30AWG PVDF BLUE 100'
lomakkeissa: 1.KSW30B-0100.pdf2.KSW30B-0100.pdf3.KSW30B-0100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
KSW30B-0100: n tekniset tiedot
Osa numero KSW30B-0100 Valmistaja Jonard Tools
Kuvaus WIRE WW 30AWG PVDF BLUE 100' Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3271 pcs Tietolomake 1.KSW30B-0100.pdf2.KSW30B-0100.pdf3.KSW30B-0100.pdf
lankatulkki 30 AWG Sarja KSW
Arvioinnit UL Style 1423 Pakkaus Roll
Muut nimet K329
KSW30B0100
Käyttölämpötila -
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Pituus 100' (30.5m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant takki Color Blue
Takki (Insulation) Paksuus 0.004" (0.09mm) Takki (Eristys) Materiaali Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Takki (Insulation) Halkaisija 0.019" (0.50mm) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Wire Wrap 30 AWG Blue Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 100' (30.5m) Johdinlevyt Silver
Johdin materiaali Copper, Bare Johdinhalkaisija 0.010" (0.25mm)