KSW28Y-0100
Jonard ToolsJonard Tools
KSW28Y-0100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: KSW28Y-0100
Valmistaja / merkki: Jonard Tools
Tuotteen Kuvaus WIRE 28AWG YELLOW 100 FT CSW
lomakkeissa: 1.KSW28Y-0100.pdf2.KSW28Y-0100.pdf
  • Viesti
KSW28Y-0100: n tekniset tiedot
Osa numero KSW28Y-0100 Valmistaja Jonard Tools
Kuvaus WIRE 28AWG YELLOW 100 FT CSW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3485 pcs Tietolomake 1.KSW28Y-0100.pdf2.KSW28Y-0100.pdf
lankatulkki 28 AWG Sarja KSW
Arvioinnit UL Style 1423 Pakkaus Roll
Muut nimet K753
KSW28Y-0100-ND
Käyttölämpötila -
Pituus 100' (30.5m) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
takki Color Yellow Takki (Insulation) Paksuus -
Takki (Eristys) Materiaali Polyvinylidene Fluoride (PVDF) Takki (Insulation) Halkaisija 0.024" (0.61mm)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Wire Wrap 28 AWG Yellow Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 100' (30.5m)
Johdinlevyt Silver Johdin materiaali Copper, Bare
Johdinhalkaisija 0.013" (0.32mm)