C0603C162J3JAC7867
KEMETKEMET
C0603C162J3JAC7867 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C0603C162J3JAC7867
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER 1600PF 25V U2J 0603
lomakkeissa: C0603C162J3JAC7867.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
C0603C162J3JAC7867: n tekniset tiedot
Osa numero C0603C162J3JAC7867 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1600PF 25V U2J 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 878878 pcs Tietolomake C0603C162J3JAC7867.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±5%
Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm) lämpötila kerroin U2J
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja C
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet C0603C162J3JACTU
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Low Dissipation Factor, Low ESL
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric)
kapasitanssi 1600pF Sovellukset General Purpose