C0603C162J5GAC7867
KEMETKEMET
C0603C162J5GAC7867 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C0603C162J5GAC7867
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER 1600PF 50V NP0 0603
lomakkeissa: C0603C162J5GAC7867.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
C0603C162J5GAC7867: n tekniset tiedot
Osa numero C0603C162J5GAC7867 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1600PF 50V NP0 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 198015 pcs Tietolomake C0603C162J5GAC7867.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±5%
Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm) lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja C
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet 399-15368-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Low ESL
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1600pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
kapasitanssi 1600pF Sovellukset General Purpose