C0603C162J4HAC7867
KEMETKEMET
C0603C162J4HAC7867 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C0603C162J4HAC7867
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER 0603 1.6NF 16V ULTRA STA
lomakkeissa: C0603C162J4HAC7867.pdf
  • Viesti
C0603C162J4HAC7867: n tekniset tiedot
Osa numero C0603C162J4HAC7867 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0603 1.6NF 16V ULTRA STA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3926810 pcs Tietolomake C0603C162J4HAC7867.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±5%
Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm) lämpötila kerroin X8R
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja C
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Muut nimet C0603C162J4HACTU
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Low ESL, High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1600pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric) kapasitanssi 1600pF