C0603C162J8HACAUTO
KEMETKEMET
C0603C162J8HACAUTO Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C0603C162J8HACAUTO
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER 0603 1.6NF 10V ULTRA STA
lomakkeissa: C0603C162J8HACAUTO.pdf
  • Viesti
C0603C162J8HACAUTO: n tekniset tiedot
Osa numero C0603C162J8HACAUTO Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0603 1.6NF 10V ULTRA STA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3847338 pcs Tietolomake C0603C162J8HACAUTO.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±5%
Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm) lämpötila kerroin X8R
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja C
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Low ESL, High Temperature
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1600pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)
kapasitanssi 1600pF Sovellukset Automotive