C0603C162J5JACAUTO
KEMETKEMET
C0603C162J5JACAUTO Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: C0603C162J5JACAUTO
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER 1600PF 50V U2J 0603
lomakkeissa: C0603C162J5JACAUTO.pdf
  • Viesti
C0603C162J5JACAUTO: n tekniset tiedot
Osa numero C0603C162J5JACAUTO Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1600PF 50V U2J 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 830965 pcs Tietolomake C0603C162J5JACAUTO.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±5%
Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm) lämpötila kerroin U2J
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja C
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Low Dissipation Factor, Low ESL Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1600pF ±5% 50V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric) kapasitanssi 1600pF