PRB.M0.2GL.LC39N
LEMOLEMO
LEMO
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PRB.M0.2GL.LC39N
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
lomakkeissa: PRB.M0.2GL.LC39N.pdf
  • Viesti
PRB.M0.2GL.LC39N: n tekniset tiedot
Osa numero PRB.M0.2GL.LC39N Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3821 pcs Tietolomake PRB.M0.2GL.LC39N.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M02 Shell-materiaali Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Sarja 1P
Pakkaus Bulk Suuntautuminen B
Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C Joitakin paikkoja 2
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP50 - Dust Protected ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock Yksityiskohtainen kuvaus 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 10A Yhteydenotto Material -
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus - Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets Väri Black, Gray
kaapeli Opening 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Polysulfone (PSU)