PRB.M0.4GL.LC39G
Tuote-esittely
Osa numero: PRB.M0.4GL.LC39G
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
lomakkeissa: PRB.M0.4GL.LC39G.pdf
  • Viesti
PRB.M0.4GL.LC39G: n tekniset tiedot
Osa numero PRB.M0.4GL.LC39G Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3642 pcs Tietolomake PRB.M0.4GL.LC39G.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M04 Shell-materiaali Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Sarja 1P
Pakkaus Bulk Suuntautuminen B
Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C Joitakin paikkoja 4
kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock Yksityiskohtainen kuvaus 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 8A Yhteydenotto Material -
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus - Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets Väri Gray
kaapeli Opening 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Polysulfone (PSU)