PRB.M1.4GL.LC52J
Tuote-esittely
Osa numero: PRB.M1.4GL.LC52J
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
lomakkeissa: PRB.M1.4GL.LC52J.pdf
  • Viesti
PRB.M1.4GL.LC52J: n tekniset tiedot
Osa numero PRB.M1.4GL.LC52J Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3807 pcs Tietolomake PRB.M1.4GL.LC52J.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M14 Shell-materiaali Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Sarja 1P
Pakkaus Bulk Suuntautuminen B
Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C Joitakin paikkoja 14
kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock Yksityiskohtainen kuvaus 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 2A Yhteydenotto Material -
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus - Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets Väri Gray, Yellow
kaapeli Opening 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Polysulfone (PSU)
Sovellukset Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PRBSA1-16F-BB000
PRBSA1-16F-BB000
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: SWITCH ROCKER SPST 16A 125V
Varastossa: 55359 pcs
ladata: PRBSA1-16F-BB000.pdf
RFQ
PRB.M1.4GL.LC39J
PRB.M1.4GL.LC39J
valmistajat: LEMO
Kuvaus: CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP