PRB.M1.4GL.LC52Z
Tuote-esittely
Osa numero: PRB.M1.4GL.LC52Z
Valmistaja / merkki: LEMO
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
lomakkeissa: PRB.M1.4GL.LC52Z.pdf
  • Viesti
PRB.M1.4GL.LC52Z: n tekniset tiedot
Osa numero PRB.M1.4GL.LC52Z Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5337 pcs Tietolomake PRB.M1.4GL.LC52Z.pdf
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert M14 Shell-materiaali Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Sarja 1P
Pakkaus Bulk Suuntautuminen B
Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C Joitakin paikkoja 14
kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock Yksityiskohtainen kuvaus 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 2A Yhteydenotto Material -
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus - Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets Väri Gray
kaapeli Opening 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Polysulfone (PSU)
Sovellukset Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PRB.M1.4GL.LC52G
PRB.M1.4GL.LC52G
valmistajat: LEMO
Kuvaus: CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
Varastossa: 3147 pcs
ladata: PRB.M1.4GL.LC52G.pdf
RFQ
PRBS16
PRBS16
valmistajat: Panduit
Kuvaus: RIGID BOX MOUNTING BRACKET
Varastossa: 24896 pcs
ladata: PRBS16.pdf
RFQ
PRB.M1.4GL.LC52J
PRB.M1.4GL.LC52J
valmistajat: LEMO