LM3532TME-40/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM3532TME-40/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC LED DRIVER RGLTR DIM 16DSBGA
lomakkeissa:
  • Viesti
LM3532TME-40/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM3532TME-40/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC LED DRIVER RGLTR DIM 16DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6177 pcs Tietolomake
Jännite (min) 2.7V Jännitesyöttö (maksimi) 5.5V
Voltage - lähtö 40V Tyyppi DC DC Regulator
topologia Step-Up (Boost) Toimittaja Device Package 16-DSBGA
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 16-WFBGA, DSBGA Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 3 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Sisäinen kytkin (s) Yes Taajuus 500kHz
himmennys PWM Yksityiskohtainen kuvaus LED Driver IC 3 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 30mA 16-DSBGA
Nykyinen - Tuotos / kanava 30mA Perusosan osanumero LM3532