LM3533TME-40A/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM3533TME-40A/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC LED DRVR WHITE BCKLGT SMD
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
LM3533TME-40A/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM3533TME-40A/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC LED DRVR WHITE BCKLGT SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 44790 pcs Tietolomake
Jännite (min) 2.7V Jännitesyöttö (maksimi) 5.5V
Voltage - lähtö 40V Tyyppi DC DC Regulator
Sarja - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 20-WFBGA, DSBGA Muut nimet 296-40194-6
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 7
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Sisäinen kytkin (s) Yes
Taajuus 500kHz, 1MHz himmennys PWM
Yksityiskohtainen kuvaus LED Driver IC 7 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost), Switched Capacitor (Charge Pump) PWM Dimming 30mA 20-DSBGA (2.04x1.78) Nykyinen - Tuotos / kanava 30mA