LM3532TME-40A/NOPB
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM3532TME-40A/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC LED DRIVER RGLTR DIM 16DSBGA
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Viesti
LM3532TME-40A/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM3532TME-40A/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC LED DRIVER RGLTR DIM 16DSBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 86297 pcs Tietolomake
Jännite (min) 2.7V Jännitesyöttö (maksimi) 5.5V
Voltage - lähtö 40V Tyyppi DC DC Regulator
topologia Step-Up (Boost) Toimittaja Device Package 16-DSBGA
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 16-WFBGA, DSBGA Muut nimet LM3532TME-40A/NOPB-ND
LM3532TME-40A/NOPBTR
LM3532TME40ANOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 3
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Sisäinen kytkin (s) Yes
Taajuus 500kHz himmennys PWM
Yksityiskohtainen kuvaus LED Driver IC 3 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 30mA 16-DSBGA Nykyinen - Tuotos / kanava 30mA