LM5101CMAX/NOPB
Tuote-esittely
Osa numero: LM5101CMAX/NOPB
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC DVR HALF-BRIDGE HV 8-SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
LM5101CMAX/NOPB: n tekniset tiedot
Osa numero LM5101CMAX/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC DVR HALF-BRIDGE HV 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 105289 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 9 V ~ 14 V Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja - Rise / Fall Time (tyyppinen) 990ns, 715ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) input Frequency 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Logiikkajännite - VIL, VIH 2.3V, - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Non-Inverting Korkean Side Voltage - Max (Bootstrap) 118V
Porttityyppi N-Channel MOSFET Driven Configuration Half-Bridge
Yksityiskohtainen kuvaus Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) 1A, 1A
Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max) Independent Perusosan osanumero LM5101
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LM5101CSD/NOPB
LM5101CSD/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC DRVR HALF BRDG 100V 1A 10WSON
Varastossa: 76860 pcs
ladata:
RFQ
LM5101CMYX/NOPB
LM5101CMYX/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC DVR HALF-BRDG 100V 1A 8-EMSOP
Varastossa: 98845 pcs
ladata:
RFQ
LM5101CMAX
LM5101CMAX
Kuvaus: IC DVR HALF-BRIDGE HV 8-SOIC
LM5101CSDX
LM5101CSDX
Kuvaus: IC DVR HALF BRIDG 100V 1A 10WSON