LM5101CSDX
Tuote-esittely
Osa numero: LM5101CSDX
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC DVR HALF BRIDG 100V 1A 10WSON
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LM5101CSDX: n tekniset tiedot
Osa numero LM5101CSDX Valmistaja N/A
Kuvaus IC DVR HALF BRIDG 100V 1A 10WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3269 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 9 V ~ 14 V Toimittaja Device Package 10-WSON (4x4)
Sarja - Rise / Fall Time (tyyppinen) 990ns, 715ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 10-WDFN Exposed Pad
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) input Frequency 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Logiikkajännite - VIL, VIH 2.3V, - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Syötetyyppi Non-Inverting Korkean Side Voltage - Max (Bootstrap) 118V
Porttityyppi N-Channel MOSFET Driven Configuration Half-Bridge
Yksityiskohtainen kuvaus Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 10-WSON (4x4) Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) 1A, 1A