LM5101CSD
Tuote-esittely
Osa numero: LM5101CSD
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC DRVR HALF BRDG 100V 1A 10WSON
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LM5101CSD: n tekniset tiedot
Osa numero LM5101CSD Valmistaja N/A
Kuvaus IC DRVR HALF BRDG 100V 1A 10WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3933 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 9 V ~ 14 V Toimittaja Device Package 10-WSON (4x4)
Sarja - Rise / Fall Time (tyyppinen) 990ns, 715ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 10-WDFN Exposed Pad
Muut nimet LM5101CSDTR Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
input Frequency 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Logiikkajännite - VIL, VIH 2.3V, -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Syötetyyppi Non-Inverting
Korkean Side Voltage - Max (Bootstrap) 118V Porttityyppi N-Channel MOSFET
Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) 1A, 1A Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max) Independent