LM53600MQDSXTQ1
Tuote-esittely
Osa numero: LM53600MQDSXTQ1
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK ADJ 0.65A 10WSON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Viesti
LM53600MQDSXTQ1: n tekniset tiedot
Osa numero LM53600MQDSXTQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK ADJ 0.65A 10WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 24196 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) 6V
Jännite - tulo (Min) 3.8V Jännite - tulo (Max) 36V
lähtö Tyyppi Adjustable Output Configuration Positive
Muut nimet 296-43382-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 2.1MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 3.3V 1 Output 650mA 10-WFDFN Exposed Pad Nykyinen - Tuotos 650mA