LM53600NQDSXTQ1
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM53600NQDSXTQ1
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 0.65A 10WSON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Viesti
LM53600NQDSXTQ1: n tekniset tiedot
Osa numero LM53600NQDSXTQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 0.65A 10WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 27504 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 3.8V Jännite - tulo (Max) 36V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja Yes
Toimittaja Device Package 10-WSON (3x3) Sarja Automotive, AEC-Q100
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 10-WFDFN Exposed Pad
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 296-43383-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 2.1MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 650mA 10-WFDFN Exposed Pad Nykyinen - Tuotos 650mA