LM536013QDSXRQ1
Tuote-esittely
Osa numero: LM536013QDSXRQ1
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK FIXED 1A 10WSON
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
LM536013QDSXRQ1: n tekniset tiedot
Osa numero LM536013QDSXRQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK FIXED 1A 10WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 47182 pcs Tietolomake
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 3.8V Jännite - tulo (Max) 36V
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 2.1MHz Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A 10-WFDFN Exposed Pad
Nykyinen - Tuotos 1A