SN75LBC171DWRG4
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SN75LBC171DWRG4
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC TRPL DIFF TXRX 20-SOIC
lomakkeissa:
  • Viesti
SN75LBC171DWRG4: n tekniset tiedot
Osa numero SN75LBC171DWRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC TRPL DIFF TXRX 20-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4444 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.75 V ~ 5.25 V Tyyppi Transceiver
Toimittaja Device Package 20-SOIC Sarja -
Vastaanottimen hystereesi 40mV protokolla RS422, RS485
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet 3/3