SN75LBC172A16DWR
N/A
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SN75LBC172A16DWR
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC QUAD RS-485 DIFF DRVR 16-SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
SN75LBC172A16DWR: n tekniset tiedot
Osa numero SN75LBC172A16DWR Valmistaja N/A
Kuvaus IC QUAD RS-485 DIFF DRVR 16-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29332 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.75 V ~ 5.25 V Tyyppi Driver
Toimittaja Device Package 16-SOIC Sarja -
protokolla RS422, RS485 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C