SN75LBC172A16DW
Tuote-esittely
Osa numero: SN75LBC172A16DW
Valmistaja / merkki: N/A
Tuotteen Kuvaus IC QUAD RS-485 DIFF DRVR 16-SOIC
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
40 pcs
120 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SN75LBC172A16DW: n tekniset tiedot
Osa numero SN75LBC172A16DW Valmistaja N/A
Kuvaus IC QUAD RS-485 DIFF DRVR 16-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 16619 pcs Tietolomake
Jännite - Supply 4.75 V ~ 5.25 V Tyyppi Driver
Toimittaja Device Package 16-SOIC Sarja -
protokolla RS422, RS485 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Muut nimet 296-34167-5
SN75LBC172A16DW-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet 4/0